.

.

Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Вар Зелена, 25 Пакет

Хартија И Плик Бр. Пликови, 1 2, Вар Зелена, 25 Пакет

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Џем Хартија И Плик Брит Нијанса Вар Зелена #10 Деловни Пликови со големина од 4 1/8 х 9 1/2 инчи и се направени од мазна, висококвалитетна хартија од 24 килограми. Секој од нив има светла и живописна вар зелена боја што ќе предизвика да се истакнат во вашиот работен простор. Во овој пакет има вкупно 25 пликови. За да ја одржат содржината поставена внатре безбедна додека се транспортира преку пошта, овие пликови имаат прави клапи и сигурни затворачи за џвакање! Големината на овие пликови ги прави идеални за испраќање документи, чекови и деловни писма со стандардна големина со 3 пати преклопени преку пошта. Користете ги за домашни, канцелариски или специјални цели за испраќање настани! Големина : 4 1/8ин х 9 1/2ин Боја : Брит Нијанса Вар Зелена Количина : 25/Боја на пакување : Вар Зелена. Големина : #10 (4 1/8 х 9 1/2 инчи). Количина : 25 Пликови по пакување. Нашите висококвалитетни пликови се совршени за честитки, покани, свадби или каква било објава. Изработена од висококвалитетна хартија од 32 килограми со метална завршница и затворање на непцата.

Главните карактеристики

Избор на клиент