.

.

Брно Пренослив Мултифункционален Отстранлив Лаптоп Биро Со Тркала Кревет Софа Книги Закуска, Лаптоп Биро, Мултифункционален Отстранлив Лаптоп Биро

Брно Пренослив Мултифункционален Отстранлив Лаптоп Биро Со Тркала Кревет Софа Книги Закуска, Лаптоп Биро, Мултифункционален

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис : отстранливото биро за лаптоп е изработено од висококвалитетен МДФ и ментален материјал, што ја обезбедува неговата стабилност и издржливост. Дизајн на тркала со висококвалитетна неми макара, лесен за преместување насекаде како што сакате. Карактеристики : материјалот за држач за лаптоп компјутер : материјалот На Панелот е изработен од висококвалитетен МДФ, ако има прашина, дамки од вода, потребно е само нежно да го избришете; материјалите на рамката се тешки метал обложен со прав што обезбедува стабилност и издржливост.62-88 см висина нозе рамка и се вклопува под повеќето кревети, исто така, може да се користи како крајна маса, компјутерско биро, ноќна маса, решетка за складирање и може да стои самостојно.Дизајн на тркала со висококвалитетна неми макара, лесен за преместување насекаде како што сакате.Посебен тип структурен дизајн : Цврста структура, не зазема место, можете да се преселите во креветот, софата работ, за да ви донесе удобно животно искуство.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висококвалитетен мдф + заграда од Јаглероден челик боја : бела / Розова (Опционално)прилагодлива Висина : 62-88см големина : Како што е прикажано На сликата Вклучен Пакет : 1 х Отстранлив лаптоп дескнот : 1. Големина за рачно мерење, може да има грешка од 1 до 2 см, припаѓа на нормалниот феномен.2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата можеби не е вистинската боја на предметот. Благодарам. софа работ, можете да се преселите во креветот, лаптоп компјутер стојат материјал : панел материјал е направен од висококвалитетни МДФ.

Главните карактеристики

Избор на клиент