.

.

Комерцијална Машина За Кашест Снег Маргарита Креатор на Кашест снег 2х15л Замрзнат Пијалок Машина

Комерцијална Машина За Кашест Снег Маргарита Креатор на Кашест снег 2х15л Замрзнат Пијалок Машина

Вреднување на стоката:

DEN 7999.84
Пристапност
Во достапна форма

Кашест Снег Замрзнати Пијалок Машина. Материјал : нерѓосувачки Челик + КОМПЈУТЕР + СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Во меѓувреме, по добивањето на машината, подобро е да ја користите 24 часа подоцна. Тоа ви овозможува да подготвите кашести за 45-80 минути. Покрај тоа, може да се пофали со иновативен шнекер и систем за ладење за брзо време на замрзнување и два големи бункери за да им дадете на вашите клиенти повеќе опции за замрзнато уживање. Можете да го користите панелот според вашите потреби. Моќност : 1000в.

Главните карактеристики

Избор на клиент