.

.

Равенсбургер Галопирачки Коњи

Равенсбургер Галопирачки Коњи

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Равенсбургер има совршена загатка за вас! Од загатки од 300 парчиња до една од најголемите загатки од 32.000 парчиња во светот-и сѐ помеѓу нив-Равенсбургер има по нешто за секого! Изберете од пејзажи, споменици, уметнички дела, историја, мапи, животни и многу повеќе. Равенсбургер Галопирачки Коњи : шарен дизајн на загатки. Изграден со Равенсбургер-ексклузивни материјали и специјално дизајнирани алатки за да се обезбеди најквалитетно збунувачко искуство. Екстра издржлив картон, ленена хартија без отсјај. Совршено, испреплетено вклопување. Број на парчиња : 1.000 парчиња. Тема : Коњи.

Главните карактеристики

Избор на клиент