.

.

Релаксира Сива Постелнина Флип Стол - Спанко Кревет Кревет Каучот Лежалка Троседот, 5-Позиција Прилагодливи, Кабриолет

Релаксира Сива Постелнина Флип Стол - Спанко Кревет Кревет Каучот Лежалка Троседот, 5-Позиција Прилагодливи, Кабриолет

Вреднување на стоката:

DEN 1919.84
Пристапност
Во достапна форма

Можете да го поставите Овој Кревет Со пена за преклопување во дневната соба, гостинската соба, дворот, семејната соба, студиото, ПРИКОЛКАТА ЗА Р. Нема потреба од собрание. обезбедува модерен секојдневен, во тренд повремен мебел, османлии, клупи, наслони и кревети од ткаенина, странични маси, трпезариски столови, столици за акцент, маси за акцент и софи. 5-Прилагодлива Позиција. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, не можеме да бидеме одговорни за варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Одрекување : дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Спанко Студентски Кревет Кауч Безделник Троседот. Сакате да го користите за дремка, читање книга или тв време, тој е доволно флексибилен за да одговара на активностите на вашите деца со своите кабриолет позиции.

Главните карактеристики

Избор на клиент