.

.

Марисол и Попи ЦЗ Трио Столпчиња Поставени Во Сребро За Жени, Тинејџери, Унисекс

Марисол и Попи ЦЗ Трио Столпчиња Поставени Во Сребро За Жени, Тинејџери, Унисекс

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Носете ги овие кубни цирконски столпчиња заедно или одделно. Комплетот вклучува 4мм тркалезни, 4мм квадратни столпчиња и 5мм трилиони столпчиња во форма. Парична казна роза позлатени сребро со пост и триење назад затворање за удобност и безбедност. Кубните столпчиња од цирконија се совршени за носење со која било облека, од секојдневна трансформација во деловна или уште подобро со коктел фустан или свечена облека. Тие ќе се спарат совршено со кој било друг метален накит за да го комплиментираат вашиот изглед. Кубната цирконија ќе додаде совршен сјај во вашата гардероба. Магијата на различните форми ќе го направи овој сет уникатен. Тие ќе се спарат совршено со кој било друг метален накит за да го надополнат вашиот изглед. Кубната цирконија ќе додаде совршен сјај во вашата гардероба. Стил : Обетка. Метал : Стерлинг Сребро . Заврши : Полиран. Поддршка : Пост/Спојката. Скапоцен Камен : Кубни Цирконија,. Пол : Унисекс.

Главните карактеристики

Избор на клиент