.

.

Винего канцеларија стол со висок грб компјутер стол ергономски биро стол, PU кожа прилагодлива висина модерна извршна задача за вртење, кафеава боја, кафеава

Винего канцеларија стол со висок грб компјутер стол ергономски биро стол, PU кожа прилагодлива висина модерна извршна задача

Вреднување на стоката:

DEN 1918.56
Пристапност
Во достапна форма

Серијалот „Винего канцеларија Чаир“ е производ лансиран по испитување на слични производи на пазарот и апсорбира разни предности. Ние ги зголемивме функциите што им се потребни на клиентите, а исто така ги подобривме областите што беа критикувани. Без разлика дали сакате да купите столчиња за вашата канцеларија или да ги користите дома, ефтин и висококвалитетен канцелариски стол Винего е вашиот најдобар избор. Изберете го за да изберете подобар живот. Ергономски дизајн : Ергономска врзана кожна лумбална поддршка Пневматско седиште за прилагодување на висината и удобно заоблен потпирач за ракави може да го олесни вашето уморно чувство и притисок за време на долгите работни денови . Прилагодлива функција : Ова стол е прилагодливо за да одговара на вашите индивидуални потреби. Наместете ја висината и навалувањето на вашиот избор, ви овозможува да прилагодите до 20 степени. И бесмислените ролери можат непречено да ротираат 360 степени. Не грижете се да го гребете подот . Достапни повеќе прилики : Текстуралниот изглед Направете го тоа може да се користи во lyубезни работни места како дома, канцеларија, конференциска сала и простории за прием. Нарачани со мека кожа и отпорна на вода, лесна за чистење. Може да се прошири со употреба на животна ефикасност . Она што го нудиме : Нов канцелариски стол, целосни алатки за инсталација, инструкција за инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент