.

.

Ураганот Померој Фергејт

Ураганот Померој Фергејт

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Ураганот Фергејт. Димензија : Висина(Во) : 27. Димензија : Должина(Во) : 10. Димензија : Ширина(Во) : 15. Заврши : Монтана Рустикален, Лир, Лир. Точка Подстил : Рустикален. Материјали : Стакло, Железо. Отворено : Бр.3. Примарен Каталог : Елен Начин На Живот 2019. Стил : Традиционален. Тежина(Фунти) : 14.25. Димензија : Висина(Во) : 27. Димензија : Должина(Во) : 10. Димензија : Ширина(Во) : 15. Заврши : Монтана Рустикален, Лир, Лир. Точка Подстил : Рустикален. Материјали : Стакло, Железо. Отворено : Бр.3. Примарен Каталог : Елен Начин На Живот 2019. Стил : Традиционален. Тежина(Фунти) : 14.25.

Главните карактеристики

Избор на клиент