.

.

Dsseng Црна Правоаголна Мермер Врвот Црна Нога Табела

Dsseng Црна Правоаголна Мермер Врвот Црна Нога Табела

Вреднување на стоката:

DEN 2399.84
Пристапност
Во достапна форма

Опис : брзиот живот во современото општество ги тера луѓето да се чувствуваат уморни, па многу луѓе сакаат да продолжат со опуштен и квалитетен живот. Висококвалитетниот живот треба да се заснова на основниот дух на "размислување, слободно време, елеганција, задоволство и слободно време". 1. Димензија на производот : (42 х 11 х 30) "(Л х ш х Х). 2. Боја : Златна, Мермерна Налепница. 3. Капацитет на тежина : 88 килограми / 40 килограми.

Главните карактеристики

Избор на клиент