.

.

Дами Гаќи Елегантни Дише Беспрекорни Спортски Еднобојни Долна Облека Со Среден Струк Гаќи За Жени

Дами Гаќи Елегантни Дише Беспрекорни Спортски Еднобојни Долна Облека Со Среден Струк Гаќи За Жени

Вреднување на стоката:

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : М Половината : 56см/22.05" Должина : 21см/8.27" Големина : Л Половината : 60см/23.62" Должина : 22см/8.66" Големина : XL Половината : 64см/25.20" Должина : 23см/9.06" Големина : XXL Половината : 68см/26.77" Должина : 24см/9.45" Гаќи За Жени се направени Од убава квалитетна Ткаенина. Ткаенината е мека, удобна, еластична. Погоден е за различни фигури, кои можат да ги истакнат вашите секси облини и лесно да ја покажат вашата самодоверба тоа е суптилна комбинација на удобност и секси облини, дозволете ни лесно да го покажеме чувството на доверба и романса.Дизајниран да одговара на вашата форма со ткаенина што ќе ви помогне да бидете ладни,суви и удобни во текот на целиот ден.Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот и така натаму. УДОБНО СЕКОЈДНЕВНО : можете да ја носите оваа облека кратка за работа, шопинг, забава, свадба, датум за вечера или фустан за невеста. секоја пригода ако ви треба, Погодна За носење на сите временски услови и сите сезони. УДОБНО СЕКОЈДНЕВНО : можете да ги носите овие гаќички на работа, забава, свадба, вечера или невеста фустан. секоја пригода ако ви треба, Погодна За носење на сите временски услови и сите сезони. Удобен и дише материјал кој ќе ве одржува удобни и ладни цел ден. Удобниот дизајн на меки истегнувачки нозе овозможува поголема слобода на движење. Тие се погодни за секоја форма на телото, исто така погодни за спорт, секојдневниот живот или и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент