.

.

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Канон 055H 3020C - Црна со висок капацитет

Премиум компатибилна замена на кертриџот за тонер за кертриџ Канон 055H 3020C - Црна со висок капацитет

Вреднување на стоката:

DEN 302.08
Пристапност
Во достапна форма

Ова е компатибилен или повторно воспоставен канонски кертриџ Canon 3020 C002 гарантирано да се изврши со канонски ласерски печатачи. Го заменува оригиналниот (OEM) канон 3020 C002 тонер кертриџ. Нуди повеќе придобивки и карактеристики во споредба со другите слични артикли. Овој кертриџ за тонер е направен со компоненти со врвен квалитет и нов тонер за да ви даде највисок квалитет на отпечатоци секој пат. Овој компатибилен или повторно воспоставен од касетот за тонер Канон 3020 C002 е специјално дизајниран за да ги исполни или надмине највисоките стандарди за квалитет, сигурност и приноси на страници. Ова не е оригинален кертриџ за брендови, тој е компатибилен или преработен кертриџ. Премиум-квалитетен кертриџ за печатач. Касета за замена за стари или користени касети од ист тип. Ова е замена за кертриџ со премија компатибилен со тонер за кертриџ Канон 055 H/3020 C002. Боја : Црна со голема капацитет.

Главните карактеристики

Избор на клиент