.

.

Мајами носење во вреќа за тоалети со виткање - висечка торба за тоалети

Мајами носење во вреќа за тоалети со виткање - висечка торба за тоалети

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Мајами Карион : Еден од најпознатите брендови за патни додатоци во Северна Америка, кој нуди висококвалитетна патничка опрема за честите флаери и истражувачи таму. Мајами Кајрон нуди иновативна и разновидна линија на производи што ќе го направи секое патување ветре. Посветени за спроведување на највисоките стандарди и најдобри карактеристики во нашите производи. 3 -тата торба за тоалети : Нашата вреќа за тоалети што може да се преклопи совршено ќе се вклопи во вашиот ранец, багаж или други торби за патувања, без да додадете непотребно рефус. Доаѓа со обележани прегради што можат да се одвојат и користат индивидуално.

Главните карактеристики

Избор на клиент