.

.

Кариран Форестер Фостер Тартан Килтс Ќебиња Шкотска Ирска Бања Декор Бања Туш Завеса

Кариран Форестер Фостер Тартан Килтс Ќебиња Шкотска Ирска Бања Декор Бања Туш Завеса

Вреднување на стоката:

DEN 362.56
Пристапност
Во достапна форма

Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Полиестерска Ткаенина. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода.

Главните карактеристики

Избор на клиент