.

.

Ретро Старомодно Дрво Зрно Пеперутка Цвет Туш Завеси Лалиња Роза Лаванда Када Декор Креативност Бања Завеса Во Собата

Ретро Старомодно Дрво Зрно Пеперутка Цвет Туш Завеси Лалиња Роза Лаванда Када Декор Креативност Бања Завеса Во Собата

Вреднување на стоката:

DEN 332.96
Пристапност
Во достапна форма

Полиестерските ткаенини користат специјален процес на боење за да спречат деформација и избледување по миењето. Дизајн : Исклучителни и уникатни уметнички дела, технологија За Дигитално печатење, јасни и избледени слики. Лесен за инсталирање и одржување - комплетот за завеси за туширање доаѓа со 12 цврсти и издржливи куки и прстени, совршено поддржувајќи тешки завеси за туширање и постава. Инсталирањето и расклопувањето траат само неколку минути. Напредната технологија за печатење модели со висока дефиниција гарантира дека оваа уникатна насликана завеса за туширање на дрво има светли бои и јасни слики, што ви носи пријатно време за туширање. Стандардната големина е секако погодна за повеќето кади и тушеви. Машинско перење ладно, закачете суво, не избелувајте. Водоотпорни материјали и одржување на приватноста - оваа водоотпорна технологија за завеси за туширање користи нов водоотпорен слој, каде што капките вода паѓаат како бисери.

Главните карактеристики

Избор на клиент