.

.

Tuphregyow Женска Мода Копче Надолу Кардиган Клиренс Јака Долг Ракав Обична Надворешна Облека Кариран Печатење Трендовски Активно Патување Нов Стил Слободно Време Со ?

Tuphregyow Женска Мода Копче Надолу Кардиган Клиренс Јака Долг Ракав Обична Надворешна Облека Кариран Печатење Трендовски Активно

Вреднување на стоката:

DEN 175.84
Пристапност
Во достапна форма

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48. Темперамент ревер и Појас : Класичен дизајн на ревер, со ремен, не може да ја истакне фигурата, но и да го покаже женскиот деловен стил.

Главните карактеристики

Избор на клиент