.

.

Козимарт бар столче во собата

Козимарт бар столче во собата

Вреднување на стоката:

DEN 2783.84
Пристапност
Во достапна форма

16.1" долга х 12.2" широка површина на седиштето, со тапацир од стп кожа, а дебелината на перницата е 3.7", што обезбедува удобност на седиштето, за да можете да пиете коктели во барот и да разговарате за старите времиња со пријателите до доцна во ноќта. 16.1" долга х 12.2" широка површина на седиштето, со тапацир од стп кожа, а дебелината на перницата е 3.7", што обезбедува удобност на седиштето, за да можете да пиете коктели во барот и да разговарате за старите времиња со пријателите до доцна во ноќта. Цврст и Стабилен : Секој стол за шипки може да собере до 300 килограми поради силните челични нозе, а армираниот дизајн на спојниците обезбедува висока стабилност. Склопувањето е парче торта : 2-те столици имаат многу едноставна структура, а ние дадовме детален прирачник за упатства, склопувањето нема да биде ваша неволја.

Главните карактеристики

Избор на клиент