.

.

Летни Фустани ЗА Жени Царинење ЗЗВКСВБ Фустани За Жени Обична Мода Секојдневен Женски Мрежен Темперамент Елегантно Шиење Со Точки Подуени Ретро Замав Фустан Со Па

Летни Фустани ЗА Жени Царинење ЗЗВКСВБ Фустани За Жени Обична Мода Секојдневен Женски Мрежен Темперамент Елегантно Шиење Со

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

58"Големина : MSize.37"XLX-Large10144084cm/33.42"Должина : 102cm/40.Карактеристики : Ревер,Секојдневна Облека, Удобен, Печатење Со Точки,Стилски и моден дизајн,Есенски секојдневен Фустан. Одговараат За Лето и Пролет. Рачно перење/машина за перење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. : Medium US : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 72cm/28. Совети За Големина Забелешка : ве Молиме погледнете ги информациите за големината во описот на сликата за да ја изберете вашата големина. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. фустан со висок шлиц девојки бел фустан фустани од 52 ти за жени фустан со маица женски црн мини фустан фустан со миди фустан за бебешки туш фустан за гостин подуен фустан гроздобер фустан миди фустани за жени плус големина венчаници за жени црвен сарафан за жени фустани со специјална пригода за жени фустан со средна должина за жени долги лелеави фустани за жени женски фустани со ракави фустан за дипломирање за тинејџери.71"Bust : 94cm/37.58"MMedium6103672cm/28.

Главните карактеристики

Избор на клиент