.

.

Женски Елек, Ремен За Шпагети Со Цврста Боја Ниско Исечени Врвови Од Камизола Без Ракави Летна Облека За Дами, С М Л

Женски Елек, Ремен За Шпагети Со Цврста Боја Ниско Исечени Врвови Од Камизола Без Ракави Летна Облека За Дами, С М Л

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Ремен За Шпагети Со Цврста Боја Ниско Исечени Врвови Без Ракави Од Камизола. Опис : . Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење. Лента за шпагети елек со низок крој со патент за грб, дизајн без грб и блиску, цврста боја, едноставен и стилски. Погоден за собирање пријатели, патување, датум за купување и други прилики. Совршено секојдневно носење за вас или вашите пријатели во лето. Спецификации : . Материјал : Полиестер. Применлив Пол : Женски. Применлив Возрасен Опсег : Возрасни. Стил : Секојдневен Стил. Карактеристики : Мека, удобна, едноставна, убава, модерна. Погодни Прилики : Повеќето прилики во животот. Големина : С/М/Л. Боја : Црна/Кафеава/Бела/Црвена/Розова Црвена. Содржина На Пакетот : . 1* Камизола. Забелешки : . Поради осветлувањето и мониторите, има мала разлика помеѓу сликата и вистинската ставка. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овој пуловер е изработен од висококвалитетна полиестерска ткаенина, што ќе направи да се чувствувате меко, удобно и дише. ЕДНОСТАВЕН ДИЗАЈН : Едноставен стил, елек со низок крој со ремен за шпагети со патент за грб, дизајн без грб и блиску, цврста боја, што е убаво и модерно. РАЗНОВИДЕН : врвовите се меки и удобни за носење и може да се совпаднат со секоја облека, како што се фармерки, хеланки, секојдневни панталони и така натаму. ПОГОДНИ ПРИЛИКИ : оваа блуза е совршена облека за вас во лето, и е погодна за собирање пријатели, патување, датум на купување и така натаму. УБАВ ПОДАРОК : Модерен и секојдневен стил, добар избор е дали ќе го носите сами или ќе го подарите на вашето семејство и пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент