.

.

Отворено Спортски Силиконски Прстени Анти-Лизгање Риба Скала Текстура Прст Прстен Риболов Спортски Прстени За Дома Отворено

Отворено Спортски Силиконски Прстени Анти-Лизгање Риба Скала Текстура Прст Прстен Риболов Спортски Прстени За Дома Отворено

Вреднување на стоката:

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Описr. r.Оваа ставка се користи како прстени за вежбање на отворено. Изработен е од силиконски материјал кој е водоотпорен за да можете дури и да го носите кога пливате или нуркате. Тој е многу флексибилен, така што не треба да се грижите дека ќе предизвика непријатно или ќе ви отече прстот.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Сиво Железо.р. - Материјал : Силикон.р. - Големина : околу 6, 72х2, 14х0, 87см/2, 65х0, 84х0, 34инч.р. - тоа е замена на прстени кога треба да правите вежби надвор.р. - Изработен од силиконски материјал кој е водоотпорен за да можете дури и да го носите кога пливате или нуркате.р. - Многу флексибилно, така што не треба да се грижите дека тоа ќе предизвика непријатно или ќе ви отече прстот.- Одлично За секоја работа или активности со цел да избегнете да ја носите вашата вредна свадбена лента.р. - материјалот ви дава поудобно искуство при носење.р. тоа е замена на прстени кога треба да правите вежби надвор. Изработен од силиконски материјал кој е водоотпорен за да можете дури и да го носите кога пливате или нуркате. Многу флексибилно, така што не треба да се грижите дека тоа ќе предизвика непријатно или ќе ви отече прстот. Одлично за секоја работа или активности со цел да избегнете да ја носите вашата вредна свадбена лента. Мекиот материјал ви дава поудобно искуство при носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент