.

.

Жени Мода Обични Отпечатоци Кошула Со Копчиња Висок Струк Лабава Џебна Панталона Два Горниот И Долниот Сет

Жени Мода Обични Отпечатоци Кошула Со Копчиња Висок Струк Лабава Џебна Панталона Два Горниот И Долниот Сет

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Јолај Жени Мода Обични Отпечатоци Кошула Со Копчиња Висок Струк Лабава Џебна Панталона Дводелен Горен И Долен Сет карактеристики : 5.Бојата е убава и добар материјал.погоден за секојдневно, шопинг, особено За Клуб !3.Повод : Забава, датум, шопинг, секојдневно, одење кучиња,одење, 1. Отпечатоци Секојдневен сет, светла боја има повеќе виталност2. Без разлика дали станува збор за состанок или забава, направете ја најубавата девојка4.Удобната ткаенина може да направи да се чувствувате секси и топло.Сезона : Пролет Лето : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Отпечатоци Должина На Ракавот : Средна Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Еез Жени Топ+1пц Жени Панталони Големина : С Биста : 108см/42.52" Половината : 58-68см/22.83-26.77" Колк : 105см/41.34" Рамо до ракав : 38см/14.96" Должина : 65см/25.59" Должина На Дното : 94см/37.01" . Големина : М Биста : 112см/44.09" Половината : 62-72см/24.41-28.35 "Колк : 110см/43.31" Рамо До Ракав : 38.5 см/15.16 "Должина : 66см/25.98" Должина На Дното : 95см/37.40". Големина : L Биста : 116cm/45.67" Половината : 66-76cm/25.98-29.92 "Колк : 115cm/45.28" Рамо До Ракав : 39cm/15.35 "Должина : 67cm/26.38" Должина На Дното : 96cm/37.80". Големина : XL Биста : 120cm/47.24 "Половината : 70-80cm/27.56-31.50" Колк : 120cm/47.24 "Рамо До Ракав : 39.5 cm/15.55" Должина : 68cm/26.77 "Долна Должина : 97cm/38.19". Големина : 2xl Биста : 124cm/48.82 "Половината : 74-84cm/29.13-33.07" Колк : 125cm/49.21 "Рамо До Ракав : 40cm/15.75" Должина : 69cm/27.17 "Долна Должина : 98cm/38.58" 5.Бојата е убава и добар материјал.погоден за секојдневно, шопинг, особено За Клуб !. 3.Повод : Забава, датум, шопинг, секојдневно, одење кучиња, одење,. 1. Отпечатоци Секојдневен сет, светла боја има повеќе виталност. 2. Без разлика дали станува збор за состанок или забава, направете ја најубавата девојка. 4.Удобната ткаенина може да направи да се чувствувате секси и топло.

Главните карактеристики

Избор на клиент