.

.

Куче Елек?Удобно?Дише?Не Е Лесно Да Се Ослободиш?Добра Цврстина Куче Темперамент Поводник?Кутре Резерви

Куче Елек?Удобно?Дише?Не Е Лесно Да Се Ослободиш?Добра Цврстина Куче Темперамент Поводник?Кутре Резерви

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

4", Обем На Вратот : 26cm/10.7", Должина : 29cm/11.Опис : / брп класа="desc" Дизајниран Со дизајнот На темпераментот, овој поводник за елек може да ви помогне да спречите губење на вашето домашно милениче и може да ви помогне лесно да го препознаете вашето домашно милениче, бидејќи има дизајн на цртан модел кој е многу убав и привлечен.2", Должина : 25cm/9.) / Броп Должина : 120см/47./pp Package Вклучува : /br1 x Пет Поводник/br1 x Пет Влечење јаже / p Дизајниран Со дизајнот На ременот, овој поводник за елек може Да ви помогне да спречите губење на вашето домашно милениче и може да ви помогне лесно да го препознаете вашето домашно милениче, бидејќи има дизајн на цртан филм кој е многу убав и привлечен. Бидејќи е дизајниран со прилагодлив опкружувачки врат и четири точки, не е лесно да се ослободите.75 КГ (Прибл./ брат постојат 5 големини што можете да ги изберете./бр/Ппитем Име : Пет Поводник/распон/брматеријал : Полиестерспан/распон/брспанфеатури : Мек, Лесен За Носење, Отпорен на Абење/распон/бризизе Детали : /брисе : ХС, Обем На Биста : 32см/12. Изработен од полиестер, тој е лесен и удобен.

Главните карактеристики

Избор на клиент