.

.

Конаир Кадифе Допир Лопатка Коса Четка

Конаир Кадифе Допир Лопатка Коса Четка

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Квадратната Четка За Коса Со Кадифе Конаир помага да се зајакне вашата коса, обезбедувајќи неверојатна мекост, управливост и сјај. Влакната се дизајнирани да спречат кршење. Четката за стилизирање на косата има рачка со мек допир што е лесна за држење и може да се користи со сува или влажна коса. Кадифена рачка на допир за удобна контрола, флексибилна подлога за перничиња за четкање без стрес, влакната со врвови на Топката спречуваат замки и влечење,Дизајнирани нежно да ја растурат влажната или сувата коса,Да Бидат Најмазни и да создаваат прави стилови.

Главните карактеристики

Избор на клиент