.

.

Бисакодил Супозитории USP Мг Секој

Бисакодил Супозитории USP Мг Секој

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Активни Состојки : По Супозиторија : БИСАКОДИЛ USP 10 mg Во Хидрогенизирана База На Растително Масло Користи : Стимулативен лаксатив за олеснување на повремени запек и неправилност. Овој производ обично произведува движење на дебелото црево за 1/4 до 1 час. Лесно отворени пластични пакети. Заострена форма за лесно вметнување. Содржина : 12 Супозитории. Активни Состојки : По Супозиторија : БИСАКОДИЛ USP 10 mg Во Хидрогенизирана База На Растително Масло Користи : Стимулативен лаксатив за олеснување на повремени запек и неправилност. Овој производ обично произведува движење на дебелото црево за 1/4 до 1 час. Лесно отворени пластични пакети. Заострена форма за лесно вметнување. Содржина : 12 Супозитории.

Главните карактеристики

Избор на клиент