.

.

Без граници шорцеви за хартија за хартии од јуниори

Без граници шорцеви за хартија за хартии од јуниори

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Одржување на струја без шорцеви за половината на хартија од граници. Трендовски, ласкав и лесен додаток на вашиот стил на топло време, овие шорцеви сигурно ќе се преселат на врвот на вашата најбарана листа. Исклучиво на. Материјал : Светло миење/средно миење : 65% памук/20% полиестер/14% рајон/1% спандекс; Црна/розова : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање и инсејм : високи; 3 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : 4 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Половина од хартија со само -појас; манжетни полите. Порта за половината за хартија за јуниори од без граници.

Главните карактеристики

Избор на клиент