.

.

10FT USB Кабел За: Canon PIXMA MP Инк-Џет Фотографија сите Во Едно [Канцелариски Производ]

10FT USB Кабел За: Canon PIXMA MP Инк-Џет Фотографија сите Во Едно [Канцелариски Производ]

Вреднување на стоката:

DEN 207.84
Пристапност
Во достапна форма

Голема вредност НА УСБ 2.0 усогласени кабли СО високи перформанси. Компатибилен и со компјутерски и со apple системи. УСБ машки до Б машки кабли се користат за поврзување на периферни уреди со стандардни конектори Од типот Б со конекторите од типот а што се наоѓаат на повеќето компјутери. Компатибилен и со компјутерски и со apple системи. Електроника,Компјутери И Додатоци,Кабли И Додатоци,Кабли И Интерконекции, USB Кабли.

Главните карактеристики

Избор на клиент