.

.

Елегантна Удобност Серија 4-Парче Лист-Брчки, Бледнеат и Отпорни На Дамки-Длабок Џебен Лист, Погоден За Целата Сезона, БЛИЗНАК БЛИЗНАК XL, ' Рѓа

Елегантна Удобност Серија 4-Парче Лист-Брчки, Бледнеат и Отпорни На Дамки-Длабок Џебен Лист, Погоден За Целата Сезона, БЛИЗНАК

Вреднување на стоката:

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

За разлика од другите надолу-алтернативни утешители и ќебиња, Подобро Отколку Што Ве разгалува Со мекоста, мансардата, топлината и дишењето на микрофибер со лесна нега. Разновиден, практичен дизајн Подобар Од конструкцијата На Преградната кутија на Даун ви дава топлина, удобност и мансарда на ќебе, додека спречува поместување на прамените од микрофибер во внатрешноста. Прекрасна идеја за подарок за роденденска постелнина за мажи, жени, мама, тато, тинејџери, девојчиња, момчиња или која било сакана личност. Одличен додаток на секој комплет за спална соба, кревет во торба, чаршафи, навлаки за јоргани. Дизајн со дијамантски шевови за да избегнете какво било поместување во вашиот утешител.Целосна / Кралицата Утешител Големина Мерки 86 "Х 86" и 2 Шамс Мерки 20 "х 30" инчи.Ултра мека, микрофибер надолу-алтернативната обвивка и полнењето обезбедуваат пријатна, но сепак дише топлина и може да се пере во машина! Класичниот дизајн на преградна кутија со шевови со двојна игла спречува поместување и собирање на полнењето на ќебето. ЛУКСУЗНИ Дијамантски ШЕВОВИ-Специјално дизајнирани за да избегнат какво било менување. Мазните рабови со цевки и шевовите со двојна игла создаваат класичен утешител дизајниран да трае. Одличен Божиќ, Благодарам, Денот На Мајките И Таткото, Идеја За Празничен Подарок. Кралот Утешител Големина Мерки 102 "Х 86" и 2 Шамс Мерки 20 "х 40" инчи. Свилен мек крал Големина 3-парче утешител обезбедува средна топлина за удобност во текот на целата година. Големина Близнак / Близнак XL Утешител Мерки 66 "X 86" И Измама Мерки 20 "x 30" инчи. Крајниот најдобар избор, најудобен утешител на повеќе од основен комплет за утешител, овој утешител е убав, свилен мек, луксузен и мазен, создавајќи најсмирувачко и релаксирачко искуство за спиење.

Главните карактеристики

Избор на клиент