.

.

Насловна Нежни Ветер Прозорец Завеса Валанс

Насловна Нежни Ветер Прозорец Завеса Валанс

Вреднување на стоката:

DEN 383.84
Пристапност
Во достапна форма

Течената шема на лисја во сликарски акварел изглед печатење На Нежните Ветрови Валанс додава мек природен допир во секоја просторија. Отпечатен на бела ткаенина со текстура со ткаење, валансот ќе го освежи прозорецот со пригушена изјава. Оваа валанс за филтрирање на светлината може да се користи самостојно, или поврзан со пар или панел (продаден одделно). 1 Валанс.75 инчен дијаметар прачка џеб Светлина филтрирање 100% полиестер машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент