.

.

Пингвин Миленичиња Антарктикот Прегратка Вештачки Сончоглед Вазни Шише Благослов Картичка

Пингвин Миленичиња Антарктикот Прегратка Вештачки Сончоглед Вазни Шише Благослов Картичка

Вреднување на стоката:

DEN 463.84
Пристапност
Во достапна форма

Големина : железна рамка за слика големина на држачот : 25 х 17 см / 9,8 х 6,7 инчи големина на разгледница : 14,6 х 9,8 см / 5,7 х 3,8 инчи големина на вазна : 10 х 5,5 см / 4 х 2,2 инчи класификација : сончогледова вазна карактеристика : - Погоден за дома, канцеларија, употреба на кафуле.- Одлична декорација за соба на разни луѓе.- Едноставен, но елегантен дизајн го прави повеќе шик и уникатен.- Со цветна вазна на неа, можете да имате цветен аранжман.- Изработен од врвен материјал, издржлива и долготрајна употреба.Материјал : керамичка вазна, метална полица, пластичен сончоглед,количина на хартиена картичка : 1 x фото рамка,1 x керамичка вазна,1 x пластичен сончоглед,1 x декоративна Картичка, 2 x метален клиповој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Пингвин Миленичиња Антарктикот Прегратка Вештачки Сончоглед Вазни Шише Благослов Картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент