.

.

Maxpeedingrods Резервни Гуми Монтажа Дигалка За Gmc Пратеник Chevrolet 2002-Trailblazer 924-509

Maxpeedingrods Резервни Гуми Монтажа Дигалка За Gmc Пратеник Chevrolet 2002-Trailblazer 924-509

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Апликација : . ЗА БУИК РЕНИЕ РЕЗЕРВНИ ГУМИ ПРЕВОЗНИКОТ . . Спецификација : . Оем Број Или Размена На Дел Број : . 10367115,15072144,15124813,15247311,25911640,15247311, 25911640, 924-509. Пакетот Вклучува : 1 Резервни Гуми Тркало Крик како што покажуваат сликите;. . Забелешка : . Ве молиме двојно проверете ја опремата пред купувањето. Или ако не можете да потврдите, можете да го наведете вашиот оем број или Дел Број, можеме да ја провериме компатибилноста за вас.; Состојба : 100% сосема нов. Гаранција : 1-годишна гаранција за секој произведен дефект. Додатоци : ќе добиете точно како што е прикажано на сликата погоре. Нашиот бренд е ma Xpeedingrods, сите производи направени во нашата сопствена фабрика со повеќе од 10 години искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент