.

.

Сторбос Милфорд В. М. Винил Складирање Барака, од 12 Метри

Сторбос Милфорд В. М. Винил Складирање Барака, од 12 Метри

Вреднување на стоката:

DEN 4959.84
Пристапност
Во достапна форма

Бараката За складирање Винил Милфорд 10 х 12 нуди 729 кубни метри простор за складирање со супериорна вредност. Изработен од електро-галванизиран челик обложен со винил за отпорност на УВ зраци, топлина, инсекти и гниење, Винил Милфорд е атрактивен И функционален додаток во вашиот дом. Дизајниран да го имитира стилот на хоризонтална обвивка, Милфорд има издржлив и стилски винил слој кој го имитира изгледот на многу винилни домови, истовремено обезбедувајќи дополнителен слој на дебелина и заштита. Челичните згради обложени со винил се пет пати подебели од стандардните челични згради и ја зголемуваат отпорноста на гребнатини и гребнатини. Винил Милфорд, исто така, има пријатен дизајн на висок фронтон покрив, обезбедувајќи дополнителна просторија за глава и целокупна висина. Со претходно обележани и јасно обележани делови, шупите Од Сторбос се дизајнирани Да ги градат Самостојни Како викенд проект, заштедувајќи стотици на професионална инсталација. Широките лизгачки врати, исто така, овозможуваат лесно влегување со какви било косилки за трева до палуба од 54 инчи. Поддржана од нашата премиум 15-годишна гаранција, оваа зграда нуди безбедно складирање во годините што доаѓаат.СКУ : КИЧБ00Д6930ТК Сторбос Милфорд В. М. Винил Барака За Складирање, 10 на 12 Стапки.

Главните карактеристики

Избор на клиент