.

.

Зелда Крест Дормат

Зелда Крест Дормат

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте на пристигнувањето пријатели и семејство во вашата куќа или стан. Кое и да одберете, секоја забавна и живописна подлога за влез е направена од кокос, природно, биоразградливо коко влакно погодно за области со густ сообраќај и секоја клима. Ќе сакате да декорирате со стилска подлога која ќе додаде талент и личност на секој влез и ќе направи одличен подарок за загревање на куќата за обожавателите. Овој декоративен и многу издржлив подлога е лесен за чистење со тресење, метење, правосмукалка или прскање со градинарско црево и совршен за одржување на вашиот дом без нечистотија. Мат мери 29 "L x 17" W x 0,5 " H и има НЕЛИЗГАЧКА пвц подлога, обезбедувајќи влечење и безбедност при бришење на чевлите или чизмите. Оваа декоративна подлога ќе додаде стил и личност на секој влез и е совршен подарок за загревање на куќата за тврдокорните обожаватели.

Главните карактеристики

Избор на клиент