.

.

Tuphell Industries Митско пегаз суштество летање коњски фантазија сликарство etет црно лебдечко платно печатење wallидна уметност, дизајн од Студио Q

Tuphell Industries Митско пегаз суштество летање коњски фантазија сликарство etет црно лебдечко платно печатење wallидна уметност,

Вреднување на стоката:

DEN 239.68
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над издржлива фондација на дрво, а потоа се монтираше безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : животински свет; животно; цицач; коњ; Пегаз; фантазија. Дизајн од Студио П.

Главните карактеристики

Избор на клиент