.

.

Индустриски студенти остануваат диви и бесплатни лос планински сцена рустикален диви животни графички уметнички сјајни сиви лебдечки врамени платно печатење wallи

Индустриски студенти остануваат диви и бесплатни лос планински сцена рустикален диви животни графички уметнички сјајни сиви

Вреднување на стоката:

DEN 399.84
Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид декор. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена рамка со дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Раката се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се постави безбедно во модерна рамка за кутии . Уметнички дела се однесуваат на : лос; животно; цицач; животински свет; останете диви и слободни. Дизајн од Нина Седум.

Главните карактеристики

Избор на клиент