.

.

Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди-Став Ѕид Постер, 22.375 34

Војна На Ѕвездите: Силата Се Буди-Став Ѕид Постер, 22.375 34

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Осветлете ја секоја просторија со Оваа Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди - Став Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Без разлика дали сте Дете, тинејџер, па дури и возрасен, Трендовите Интернационал има постер што ќе ви се допадне. Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди-Став Ѕиден Постер Врамени Трендови Постерите имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 24.25" х 35.75 " х.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент