.

.

Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Улици Ѕид Постер, 14.725 22.375

Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Улици Ѕид Постер, 14.725 22.375

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Ова Трендови Меѓународни Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Улиците Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Фантастични Ѕверови И Каде Да Ги Најдете-Улици Ѕид Постер : Врамени Трендови Постерите имаат премиум сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Главните карактеристики

Избор на клиент