.

.

Бела стаг -женска плетена ткаени блуза

Бела стаг -женска плетена ткаени блуза

Вреднување на стоката:

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

За убава и чуден врв, ќе ја сакате оваа плетена ткаени блуза на жените од бела боја. Овој врв е неверојатно стилски и ласкав. Носете го во канцеларијата со пакувања или надвор со вашите пријатели. Спарете го со шорцеви или фармерки за обичен ден. Изберете од разновидни бои. White White Stag Women's Pleated Wonen Bluze : 100% полиестер. Предно затворање на копчето. Рамна јака. Долги ракави со изборни валани манжетни. Манжетни за затворање на копчињата. Плетирани детали на предната страна. Лабаво вклопување. Машината беше ладна.

Главните карактеристики

Избор на клиент