.

.

Јубатуо Женски Модерен Секојдневен Долг Ракав Печатење На Ноќта На Вештерките Јакна Со Патент Со Кружен Врат Јакни За Жени Црн М

Јубатуо Женски Модерен Секојдневен Долг Ракав Печатење На Ноќта На Вештерките Јакна Со Патент Со Кружен Врат Јакни За Жени Црн

Вреднување на стоката:

DEN 847.84
Пристапност
Во достапна форма

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување. Кликнете овде за да откриете подостапни производи За облека Јубатуо женска Модерна Секојдневна Јакна Со Патент Со Кружен Ракав За Ноќта На Вештерките со Долг Ракав Со Тркалезна јакна со Патент со Кружен Врат : оваа печатена кошула е изработена од мека, лесна ткаенина за дополнителна удобносткарактеристики : Кратки Ракави, О-Врат, Редовно Вклопување, Позиционирано Печатење, Велигден дизајн на исклучителна шема Совршен со Фармерки или хеланки; совршен за Секојдневни, Забави, Плажа, Одмор, Канцелариски Прилики Стил : Еластичен, Елегантен, Модерен. Рачно перење ладно/висат Или суво Пакување Содржина : 1 Х женски Топпроизвод информации : Сезона : Season/Пролет/Зима/Лето : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Јака : о јака : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете што добивате : 1 еез жени врвен Материјал : 100% полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : М. Фит : Опуштено. Ракави : Долг Ракав. Деколте : Јака Со Патент. Затворање : Затворање Со Патент. Карактеристики : Јакни За Жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент