.

.

Модаутфит Женски Обичен Моден Кроп Топ

Модаутфит Женски Обичен Моден Кроп Топ

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Модната облека е онлајн продавач на мода за сите љубители на модата кој обезбедува широк спектар на трендовски и уникатни стилови и за жените и за мажите. МЕРЕЊА (Инчи) AAWTKS0001 S - Градите : 26 / Рамо : 12 / Ракав : 6 / Должина : 18,5 M - Градите : 28 / Рамо : 13 / Ракав : 6 / Должина : 19,5 L - Градите : 30 / Рамо : 14 / Ракав : 6 / Должина : 20,5 Редовно Вклопување / Удобно / V-вратот / Низа на страната на Вратот / Цврста. 60% ПАМУК 35% ВИСКОЗА 5% СПАНДЕКС. Лесен / Мек и растеглив / Удира на половината. Мора да има летен предмет. Многу чист и свеж изглед можете да го носите на плажа и други настани. Ве молиме погледнете ја нашата слика за големината мудар.

Главните карактеристики

Избор на клиент