.

.

Блузи На вратот на екипажот Слободно Време Цврсти Врвови Мода Со Долги Ракави За Жени Зелена XL

Блузи На вратот на екипажот Слободно Време Цврсти Врвови Мода Со Долги Ракави За Жени Зелена XL

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : Врат На Екипажот-Шема : Цврст. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 94см/37.01" Ракав : 59см/23.23" Должина : 63см/24.80" Големина : М Биста : 98см/38.58" Ракав : 60см/23.62" Должина : 64см/25.20" Големина : Л Биста : 102см/40.16" Ракав : 61см/24.02" Должина : 65см/25.59" големина : xl Биста : 106см/41.73" Ракав : 62см/24.41" Должина : 66см/25.98" големина : 2xl биста : 110см/43.31" ракав : 63см/24.80" должина : 67см/26.38" Големина : 3xl Биста : 114см/44.88" Ракав : 64см/25.20" Должина : 68см/26.77" тоа Е супер меки летни врвови, удобна И Пријателска За кожата Ткаенина. дами блузи и блузи лето. обични женски врвови. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула.

Главните карактеристики

Избор на клиент