.

.

Колекција Торба За Торби Со Потпис На Рина Од Миа К

Колекција Торба За Торби Со Потпис На Рина Од Миа К

Вреднување на стоката:

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

Колекцијата на МКФ е воспоставена со квалитет и функционалност. Дизајн Инспириран од разновидната култура на глобално ниво, дизајнерите на МКФ се стремат да направат повеќе уникатни, стилски и безвременски парчиња кои ќе го надополнат вашиот личен стил. Функционалност мкф нуди широк спектар на комплементарни незаборавни парчиња кои ќе ја комплетираат вашата облека и ќе овозможат пристап до секојдневните потреби во движење. ИЗВЕСТУВАЊЕ : оваа торба е дел од Колекцијата МКФ Од Миа К.и нема поврзаност со Миа Фароу. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од висококвалитетна веганска кожа. Ткаенина поставата. ФУНКЦИЈА : Дизајниран со луксузен златен тон хардвер. Затворање на горниот патент. Декоративен м амблем. Метални стапала за да ја задржите исправената положба. Џебови : внатрешни карактеристики три пространи прегради : два патент и еден лизгачки прегради. Џеб со ѕиден патент и два џебови за лизгање. Надворешноста има џеб со заден патент. МЕРЕЊА : 13,7 Во Л х 9,4 Во Х х 5,1 Во Д. Рачка пад-7,5 инчи. Отстранлив и прилагодлив рамо се протега на 48 во.

Главните карактеристики

Избор на клиент