.

.

Collectionенска колекција на списанија Spokane Black M

Collectionенска колекција на списанија Spokane Black M

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Додадете детали што привлекуваат очи во вашиот стил оваа сезона во овие чизми за возење на возење од колекцијата ournee! Овие чизми се карактеризираат со кожни кожени горе кои се искачуваат на асиметрична висина на коленото, создавајќи идеален стил на чизми за да се спарат со омилените слаби. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 15 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 16 1/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : круг. Поставена : Faux Fur. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент