.

.

Женски Палта Трендовски Цврст Качулка Со Целосен Патент Џеб Со Долги Ракави Лабава Долга Јакна

Женски Палта Трендовски Цврст Качулка Со Целосен Патент Џеб Со Долги Ракави Лабава Долга Јакна

Вреднување на стоката:

DEN 288.32
Пристапност
Во достапна форма

51" рамо : 67см/26. Стил : Секојдневно, Секојдневно.20" ракав : 54СМ/21.05" должина : 101см/39. Големина : Оваа Големина Е Азиска Големина, Ве Молиме Погледнете Ја Сликата Подолу За Деталната Големина.70" Рамо : 61см/24.

Главните карактеристики

Избор на клиент