.

.

Дуксери За Жени Секојдневен Долг Ракав Смешен Скелет Печатена Блуза Со Врвки со Џебни Пуловери

Дуксери За Жени Секојдневен Долг Ракав Смешен Скелет Печатена Блуза Со Врвки со Џебни Пуловери

Вреднување на стоката:

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.Големина : С Биста : 110см/43.41" должина : 73см/28. Ние се стремиме да ги направиме нашите бои што е можно попрецизни.44" ракав : 63см/24. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . девојки патент дуксери дуксер.80" должина : 75см/29.08" Ракав : 60см/23. преголем дуксер за жени симпатична. на вистински бои.17" Големина : М Биста : 115см/45.23" ракав : 64см/25.31" забелешка : со ладна вода/Не Пеглана или Изветвена на висока температура/закачете или исушете ја линијата/Измијте со слична боја, што Ќе Ја зголеми издржливоста На вашата облека. Едноставната силуета е секојдневна шик и никогаш застарена. Материјалот е удобен за носење и формира фитинг, што овозможува добар проток при движење или седење. Ние сме користени боја и ткаенина суштински плакар / Покрај Тоа, долгите Ракави се тренд на денешницата и затоа овие врвови обезбедуваат висок стилски количник додека ви овозможуваат да бидете удобни.31" Рамо : 51см/20.28" Рамо : 53см/20.95" Големина : Л Биста : 120см/47.20" должина : 77см/30.18" рамо : 59см/23. Доколку имате какви било прашања во врска со овие производи, слободно контактирајте не.62" Должина : 69см/27. Лесно спарете го овој секојдневен дуксер со шорцеви, фармерки, хеланки, здолништа за секојдневен секојдневен изглед.87" Ракав : 61см/24. Овој основен врв е разноврсното парче што сите стилски дами треба да го додадат во својата гардероба.74" големина : xl биста : 125см/49. слатки преголеми дуксери за жени.21" рамо : 57см/22.53" големина : xxl биста : 130см/51. сепак, боите се приближувања. Одрекување од боја : Поради поставките на мониторот, дефинициите на пикселите на мониторот, не можеме да гарантираме дека бојата што ја гледате на вашиот екран како точна боја на производот. жените маскирани пуловер дуксери половина патент дуксер.

Главните карактеристики

Избор на клиент