.

.

Ентинеа Женски Џемпер О-Вратот Фенер Ракав Плетен Џемпер Обични Лабави Врвови За Печатење Каки ХХЛ

Ентинеа Женски Џемпер О-Вратот Фенер Ракав Плетен Џемпер Обични Лабави Врвови За Печатење Каки ХХЛ

Вреднување на стоката:

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Ентинеа Женски Џемпер О-Вратот Фенер Ракав Плетен Џемпер Обични Лабави Врвови За Печатење Каки Ххлгендер : Женска Прилика : Дневно,Секојдневен Тип На Шема : цврст стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Сезона : Aut, Вклучувајќи : 1 Х Жени топсајз Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Рамо : 56см/22.05" Ракав : 50см/19.69" Должина : 66см/25.98"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Рамо : 57см/22.44" Ракав : 51см/20.08" ДОЛЖИНА : 67 CM/26.38"големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 108cm/42.52" рамо : 58cm/22.83" ракав : 52cm/20.47" ДОЛЖИНА : 68 CM/26.77"големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 112cm/44.09" рамо : 59см/23.23" ракав : 53см/20.87" должина : 69см/27.17"големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 Биста : 116см/45.67" Рамо : 60СМ/23.62" Ракав : 54см/21.26" Должина : 70см/27.56" материјал : Мек и удобен за носење. Карактеристика : деталите За Невидливите ленти ги даваат овие врвни големи флертувачки вибрации. Овој плетен врв е необложен.овој џемпер е совршен додаток на вашиот плакар оваа fall!. Натпревар : го сакаме овој симпатичен туника џемпер! Носете го со здолниште и чизми за возење за секојдневен, но убав изглед што ќе ве направи да изгледате слатко!. Повод : не можете да имате доволно термали во поладно време! Носете го овој како врв за пижами или под елек со фармерки и ќе бидете топли и подготвени за се!. Совети : сите други прашања, контактирајте не слободно! Вашето задоволство е нашиот успех. Се зависи од тебе.

Главните карактеристики

Избор на клиент