.

.

Дианли Модна Женска Вафла Удобно Палто Со Широка Качулка Дами Дуксери Горна Облека Врвови Со Долги Ракави Јака Со Женски Палта Цврста Јакна На Клиренс

Дианли Модна Женска Вафла Удобно Палто Со Широка Качулка Дами Дуксери Горна Облека Врвови Со Долги Ракави Јака Со Женски Палта

Вреднување на стоката:

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

18" Ракав : 57см/22. ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната големина НА САД.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува.44" Должина : 72см/28.It може да се користи како покритие натпревар со било шорцеви во летниот одмор.35" женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/женски капут/зимски капут жени/жени палта зимски/Зимски капут за жени/женски зимски палта/женски зимски Палта/женски палта/зимски палта за жени/женски зимски капут/женски зимски капут. женски зимски палта/женски палта/женски палта зимски клиренс/женски палта/женски палта/женски зимски капут/женски зимски капут/женски зимски капут/зимски палта/зимски палта женски/женски палта за зимски клиренс/зимски капут/долги палта за жени/женски зимски јакна/зимски палта/женски долг капут/зимски капут женски/женски зимски капут/женски палта зимски/женски палта зимски/женски палта за зимски/зимски јакни за жени/женски долги палта/долг капут/долги зимски палта за жени/зимска јакна за жени / дамски капут / дамски палта зимски клиренс.

Главните карактеристики

Избор на клиент