.

.

Женски Каузален Пуловер За Печатење На Срце Џемпер Со Преголеми Долги Ракави Вратот На Екипажот Плетење Срцев Скокач Врвови Слатки Срцеви Плетени Буци Џемпери Под

Женски Каузален Пуловер За Печатење На Срце Џемпер Со Преголеми Долги Ракави Вратот На Екипажот Плетење Срцев Скокач Врвови

Вреднување на стоката:

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Mt Length : t25, 98 t Bust : t38, 58 tsleve : t26, 77 . Стил : Мода, Секојдневен. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. 22 tsleve : t25.Овој џемпер со долги ракави за дами е изработен од висококвалитетна ткаенина од акрилни влакна за удобно чувство на рака, дизајнот во секојдневен стил го олеснува усогласувањето со секојдневните панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент