.

.

КАЈЌ Џемпери За Жени Женски Еднобојни В Копче За Вратот Чипка Плетен Џемперumn И Зима Топол Врв Тенок Џемпер Женски

КАЈЌ Џемпери За Жени Женски Еднобојни В Копче За Вратот Чипка Плетен Џемперumn И Зима Топол Врв Тенок Џемпер Женски

Вреднување на стоката:

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Еднобојни V Копче За Вратот Чипка Плетен Џемперumn И Зима Топол Врв Тенок Џемпер Женски Џемпери Со Пуловерродови : Жени. Материјал : Акрилик. Декорација : Копчиња. Должина : Редовно. Јака : V Јака . Должина На Ракавот : Долго. Стил : Секојдневен,моден,Краток. Повод : Секојдневен, Дневен, Плажа. Тип На Шема : Цврст. И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД. Пакетот вклучува : Џемпер Од 1 ПАРЧЕ Врвен преголем џемпер за ракави за жени, изработен од висококвалитетен мек плетен материјал, растеглив и дише. Обични врвови на џемпери карактеристики : долг ракав за капење, врат/тркалезен врат на екипажот, преголем стил на лабаво вклопување на момчето. мек есенски џемпер, џемпер од шеврон пуловер, ребрести плетени врвови. Совршено за спарување со фармерки, хеланки и здолништа во различни прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент