.

.

Жените V Вратот Шарени Плетени Џемпер Лабава Врвови Пуловер

Жените V Вратот Шарени Плетени Џемпер Лабава Врвови Пуловер

Вреднување на стоката:

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

Опис на производот : Сезона : Aut, Зимски Материјал : Акрилик Пол : Женска Дебелина : Стандарден Тип На Шема : должина На ракавот за Печатење : Долг Ракав што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска табела за Џемпери : . Големина : С САД : 4-6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8-10 ЕУ : 34-36 Биста : 128см/50,39" Должина : 58см/22,83" Ракав : 50см/19,69"Големина : М САД : 6-8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10-12 ЕУ : 36-38 Биста : 132см/51,97" Должина : 59см/23,23" Ракав : 51см/20.08"ГОЛЕМИНА : Л САД : 8-10 велика британија : 12-14 Еу : 38-40 биста : 136cm/53.54" должина : 60cm/23.62" ракав : 52cm/20.47"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10-12 велика британија : 14-16 еу : 40-42 биста : 140cm/55.12" должина : 61cm/24.02" ракав : 53СМ/20.87" пол : жени. Сезона : Пролет, Aut, Зима. Што Добивате : 1 € Џемпер Кардиган. Прилика : Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн. Лесно Се Комбинира Со Чизми, Фармерки, Хеланки За Трендовски Изглед Во Пролет ,umn И Зима. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Главните карактеристики

Избор на клиент