.

.

Женски Моден Цветен Принт В-Врат Без Ракави Обичен Фустан до колена Повеќебоен XL

Женски Моден Цветен Принт В-Врат Без Ракави Обичен Фустан до колена Повеќебоен XL

Вреднување на стоката:

DEN 415.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Моден Цветен Принт Обичен Фустан без Ракави Без Ракави Ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : Кроп Топ, Женски Моден Летен Врв, Најдобар Натпревар за Шорцеви, Здолништа, Фармерки и Панталони за Хеланки. лесен, мек и дише; Без Облога Секојдневен и елегантен ,Вечерен Клуб За Забави, Облека За Забави или Секојдневно Секојдневно Носење.Совршен за плажа, одмор или секојдневно носење. Предлог за перење : рачно миење ладно и закачување суво. Ве молиме љубезно проверете ја сликата за деталите за големината пред да ја купите. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење,Благодарам Сезона : Лето,Aut Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Фустан САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Должина НА Половината XL 10 14 40 92-102см/36.22"-40.16" 84см/33.07" 86см/33.86" Големина : XL US : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 92-102см/36.22" -40.16 "Половината : 84см/33.07" Должина : 86см/33.86 " ● Стандардни Големини НА САД : ние ги користиме најчестите стандарди ЗА големина НА САД. М (САД 8-10), Л (САД 12-14), XL( САД 16-18), XXL (САД 20-22), 3 XL (САД 22-24). ● Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за вашето секојдневно носење. ●Специјалниот дизајн ве прави послатки, поенергични и помодерни. + Овој лесен фустан е совршен за оние безгрижни денови!. Ние само сакаме да ви донесеме поинаква мода. Ве прават стилски и уникатен секој ден.

Главните карактеристики

Избор на клиент