.

.

Јуствх Жени Ноќта На Вештерките Чипка Краток Ракав Ретро Партија Одблесокот Фустан

Јуствх Жени Ноќта На Вештерките Чипка Краток Ракав Ретро Партија Одблесокот Фустан

Вреднување на стоката:

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Just VH Жените Ноќта На Вештерките Чипка Краток Ракав Ретро Партија Одблесокот Фустан. . Карактеристики : . 1. Убав Фустан За Жени, Дами. 2. Секојдневен и Едноставен стил, Краток Ракав, Тркалезен Врат, Шиење Чипка, Цртан Модел. 3. Мека, лесна ткаенина направена и удобна за носење. 4. Лесно се совпаѓа со сандали, основни потпетици, чизми итн.. 5. Прилика : се користи за секојдневен дом, забава, вечера, шопинг, на отворено, канцеларија, плажа, патување итн. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно!. . Содржина На Пакетот : 1 * Фустан. Препознајте го името на нашиот бренд " Just VH". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме со нашите можности. Цртан Филм Печати. Чипка Шиење. Одговара И Одблесокот. Женски Фустан За Ноќта На Вештерките. Ноќта На Вештерките & Партија.

Главните карактеристики

Избор на клиент